Czy można wyprać dywan tanio i dobrze?

Tak – robimy to od lat! Nasz model biznesowy nie opiera się na wysokich marżach i cenach dla klientów premium. Stawiamy na dostępność i różnorodność usług, dzięki czemu wciąż udaje nam się utrzymać wysoką jakość i niskie ceny. Opracowaliśmy profesjonalny i skuteczny proces prania, który pozwala usunąć różne typy zabrudzeń. Stawiamy na ciągły rozwój parku maszynowego i nowe rozwiązania.

Możemy pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem w branży prania i czyszczenia. Nasz zespół od lat pozostaje w stałym i zgranym składzie. Pranie dywanów na wskroś, pranie tapicerki samochodowej, pranie tapicerki meblowej, czyszczenie mebli, czyszczenie wykładzin i wiele innych – to tylko część usług, które oferujemy.

Od wielu lat pierzemy dywany klientów ponad 60% renomowanych pralni w centrach handlowych i nie tylko w Warszawie, a od niedawna także dla wybranych pralni w Łodzi. Tak, jeśli oddasz swój dywan do prania w galerii to prawdopodobnie trafi on do naszej pralni.

Setki tysięcy wypranych dywanów i tysiące zadowolonych klientów – to mówi samo za siebie. Przekonaj się sam!

Bez pośredników

Swój dywan, chodnik czy mebel przywieź bezpośrednio do nas!
Dla wygody klientów przyjmujemy je od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-19:00 w naszej firmie w podwarszawskim Piastowie. Sprawdź jak do nas trafić.

Możesz również zamówić u nas usługę prania z transportem. Nasz kierowca odbierze od Ciebie dywany, a gdy będą uprane i wysuszone skontaktujemy się z Tobą i odwieziemy je pod ten sam adres. Szczegóły w cenniku.

Najniższe ceny

Dzięki obsłudze tak wielkiego obszaru i wielu klientów możemy zapewnić jedne z najniższych cen prania dywanów w całej Warszawie i okolicach!

Nasze ceny są najczęściej ok. 20-30% niższe niż u konkurencji. Sprawdź to!

To jest naprawdę tanie pranie! Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Często zadawane pytania

Jaka jest minimalna wartość zamówienia?

W przypadku dostarczenia dywanów do naszej firmy nie ma ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Minimalna wartość zamówienia z zamówionym u nas transportem zależy od miejsca, w które musimy dojechać – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami realizacji usług.

Czy da się usunąć plamy z moczu psa/kota?

Stosowane przez nas metody czyszczenia pozwalają usuwać nawet najgłębsze zabrudzenia. Wieloetapowy proces prania pozwala na wyraźne pozbycie się plam i zapachów, ale nigdy nie zostaną całkowicie usunięte. W przypadku podania przez Klienta informacji o plamach odzwierzęcych lub organicznych dywany poddajemy dodatkowemu ozonowaniu.

Jakie plamy są najtrudniejsze do usunięcia?

Istnieje ryzyko, że nie wszystkie plamy zostaną całkowicie usunięte. Dotyczy to: plam z silnych barwników (kawy, herbaty, coca-coli, tuszu), plam z klejów i substancji lepkich, przebarwień powstałych od naturalnego drewna i bejc, plam z moczu, niektórych plam tłustych i niewiadomego pochodzenia oraz odbarwień.

Czy pierzemy dywany wełniane?

Tak. Czyszczone po raz pierwszy dywany i chodniki wełniane – mogą ulec niewielkiemu skurczeniu.

Czy dywan może się „zepsuć” po wypraniu?

Dywany i chodniki po czyszczeniu mogą nieznacznie stracić sztywność. W przypadku tkanin sztucznych (z włókna polipropylenowego) w miejscach intensywnie użytkowanych mogą pozostać obszary o ciemniejszych odcieniach, będące wynikiem uszkodzenia runa w trakcie użytkowania – po wyczyszczeniu może być to po prostu bardziej widoczne. Dywany wiskozowe (ze sztucznego jedwabiu) na skutek czyszczenia mogą na skutek zmieniany struktury runa zmienić odcień lub stopień zesztywnienia włosa. W szczególnych przypadkach zawsze kontaktujemy się z Klientem, który podejmuje decyzję o wyczyszczeniu dywanu na jego odpowiedzialność.