Od ponad 30 lat zajmujemy się praniem dywanów. Charakteryzują nas najniższa cena w okolicy, wysoka jakość usługi oraz powracający, zadowoleni klienci.

Decydując się na skorzystanie z naszej usługi stawiają Państwo na sprawdzony i skuteczny proces czyszczenia, na który składają się trzepanie mechaniczne, odkurzanie, pranie wodne/pranie na wskroś/pranie ekstrakcyjne, szorowanie, płukanie, wirowanie, suszenie i ozonowanie. Usuwamy plamy, zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy. Nasz zespół specjalistów w pełni wykorzystuje możliwości naszego parku maszynowego oraz swoje doświadczenie. Więcej informacji i szczegółów znajdą Państwo na stronie Proces prania.

Czas realizacji usługi to maksymalnie 5 dni roboczych, liczonych od momentu przyjęcia przez nas dywanu. O możliwości wcześniejszego odebrania czystego dywanu informujemy za pośrednictwem telefonu lub wiadomości SMS.

Zadaj pytanie i zamów usługę

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. W przypadku zamówienia usługi z transportem prosimy o orentacyjny adres oraz podanie piętra.
Dlaczego warto wybrać OKMAR?

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Zaufały nam osoby prywatne, firmy oraz instytucje.

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic. Współpracujemy z sieciami pralni oraz punktami usługowymi, przez co 60% dywanów oddawanych do prania w stolicy trafia do nas. Kontaktując się z nami bezpośrednio z nami nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z marżą pośrednika.

Ile kosztuje pranie dywanów?

Cena usługi w przypadku dostarczenia dywanu od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-19:00 do naszej firmy przy Al. Tysiąclecia 22 w Piastowie zaczyna się od 13,90 zł/m2.

W przypadku zamówienia transportu u nas cena zaczyna się od 18,50 zł/m2 a wartość usługi musi spełniać określone minimum logistyczne. Transport obejmuje odebranie dywanu od Klienta oraz późniejsze odwiezienie czystego dywanu pod wskazany adres.

Jak nawiązać współpracę?

Od lat działamy jako podwykonawca dla pralni i punktów usługowych – osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie Współpraca B2B.