Cenimy sobie dobrą komunikację i jasne zasady współpracy. Gwarantujemy terminowość i najwyższą jakość świadczonych usług.

Podwykonawca w zakresie prania dywanów

Od prawie 30 lat świadczymy usługi jako podwykonawca w zakresie czyszczenia dywanów dla pralni sieciowych i prywatnych. Aktualnie obsługujemy ponad 50 punktów pralniczych z Warszawy i okolic.

Bierzemy na siebie transport dywanów z punktu pralniczego do naszej siedziby, oznakowanie dywanu, przeprowadzenie kompletnego procesu prania, ozonowanie, odwiezienie czystych dywanów do punktu. Transporty odbywają się raz w tygodniu w godzinach porannych, w ustalonym dniu tygodnia. Przy każdym transporcie sprawdzamy zabierane i oddawane dywany na podstawie specyfikacji. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Proces prania.

Zapraszamy do kontaktu firmy o profilach działalności: pralnia chemiczna, pralnia wodna, myjnia samochodowa, inny punkt usługowy zainteresowany dodaniem do swojej oferty prania dywanów.

Pośrednik w sprzedaży produktów z branży okiennej

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą stolarki okiennej i akcesoriów. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, firmy, instytucje oraz szkoły, przedszkola i żłobki.

Reprezentujemy wiele firm z całej Polski, dzięki czemu dopasowujemy nasze usługi do wymagań Klientów.

Zapraszamy do współpracy producentów okien, drzwi, moskitier i plis.