Czyszczenie wykładziny to jedna z najczęściej zamawianych usług realizowanych u Klienta. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami piorącymi i suszącymi, dzięki czemu świadczymy usługę najwyższej jakości.

Zajmujemy się praniem różnych rodzajów wykładzin – wykładziny pętelkowe, wykładziny igłowane i wykładziny welurowe cięte. Od podszewki znamy budowę runa dywanowego i podłoża, dzięki czemu dobieramy odpowiednią metodę do realizowanej usługi. Zawsze bierzemy pod uwagę skład wykładziny, jej wytrzymałość i trwałość. Włókna polipropylenowe czyścimy inaczej niż włókna poliamidowe czy wełnę.

Termin wykonania usługi jest ustalany indywidualnie. Prosimy o kontakt mailowy na biuro@okmar.pl.

Zamów czyszczenie wykładziny

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie orientacyjnych wymiarów wykładziny.

Od czego zależy cena usługi?

Cena usługi zależy przede wszystkim od wielkości wykładziny (m2). Jeśli w pomieszczeniu znajdują się meble, które nasz zespół musi przestawiać podczas wykonywania usługi (kanapa, stół, krzesła na wykładzinie) cena może wzrosnąć.

Czym różni się wykładzina od dywanu?

Różnica między wykładziną a dywanem polega przede wszystkim na ich budowie. Dywany są przeznaczone do przenoszenia z miejsca w miejsce, mają sztywną osnowę i są obrobione na krawędziach. Wykładzina często jest trwale połączona z podłożem lub przymocowana przez listwy podłogowe i ze względu na wymiary usługa czyszczenia jest wykonywana u Klienta.

W jaki sposób ustalany jest termin wykonania usługi?

Ponieważ przez większość czasu wykonujemy usługi w naszej stacjonarnej pralni, terminy usług u Klienta zawsze ustalamy telefonicznie. Dzięki temu wybrany termin zawsze jest w pełni dogodny dla Klienta i pozwala na całkowite wyschnięcie wykładziny.