Zajmujemy się praniem autotapicerki materiałowej i skórzanej. Usługa obejmuje czyszczenie podsufitki, kompletu siedzeń przednich i tylnych, boczków drzwiowych, podłogi, kokpitu, elementów plastikowych, obrysu drzwi i bagażnika. Realizujemy usługę kompleksowo – wnętrze samochodu jest przez nas odkurzane, prane na mokro i czyszczone z wykorzystaniem odpowiednich środków chemicznych oraz dokładnie suszone. Po wykonaniu usługi Klient odbiera samochód gotowy do jazdy.

Cena usługi zależna jest od rodzaju tapicerki (materiał, skóra), zakresu czyszczenia (pełne czyszczenie lub czyszczenie wybranych elementów) oraz od rozmiaru samochodu. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Cennik.

Całkowity czas wykonania usługi to maksymalnie 24h. Usługa wykonywana jest w naszej firmie, przy Al. Tysiąclecia 22 w Piastowie.

Zadaj pytanie i zamów usługę

Oddzwonimy z odpowiedzią i ustalimy wszystkie szczegóły.
Prosimy o podanie marki i modelu samochodu, rodzaju tapicerki oraz zakresu prania – ułatwi to wycenę i ustalenie terminu.
Dlaczego warto dbać o wnętrze samochodu?

Statystycznie z każdym rokiem spędzamy więcej czasu w samochodzie. Zalety czyszczenia autotapicerki to lepsze samopoczucie kierowcy i pasażerów oraz usunięcie osłabiających ich odporność zanieczyszczeń, grzybów i drobnoustrojów. Dla alergików polecamy również ozonowanie pojazdów.

Jak przygotować samochód do prania?

Prosimy o wyjęcie z samochodu zbędnych przedmiotów, które często wożone są „awaryjnie” w bagażniku i schowkach drzwiowych (klucze, okulary, telefony komórkowe, piloty, etc.). Przy czyszczeniu wnętrza pojazdu ze względów bezpieczeństwa odłączamy klemę z akumulatora, o czym informujemy Klienta już na etapie umawiania usługi. Ustawienia zegara i zapisane stacje radiowe mogą zostać usunięte.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Mamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu wnętrz samochodowych. Przez lata opracowaliśmy skuteczny system, który pozwalał nam spełniać oczekiwania zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych, takich jak firmy przewozowe, salony samochodowe, wypożyczalnie samochodów oraz komisy samochodowe.