Plisy, rolety i żaluzje to zaledwie kilka możliwości osłonięcia się od świata zewnętrznego. Oferujemy szeroki wachlarz produktów akcesoriów okiennych. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie – za każdym razem dobieramy najlepsze rozwiązanie do preferencji Klienta.

Po co zasłaniać okno?

Wachlarz produktów okiennych jest szeroki, dlatego warto zastanowić się na czym najbardziej nam zależy. Akcesoria okienne montowane są przede wszystkim w celu osłonięcia się od otoczenia zewnętrznego i zyskania prywatności w swoim mieszkaniu. Poszczególne rozwiązania różnią się stylistyką, przez co możliwe jest wybranie produktu, który będzie pełnić funkcję elementu dekoracyjnego wnętrza. Większość rozwiązań pozwala na częściowe zaciemnienie pomieszczenia, ale można zdecydować się na całkowite zaciemnienie wnętrza. Niektóre z rozwiązań pozwalają na izolację termiczną i odbijają promienie światła.

Co można zawiesić w oknie?

Na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim warto dokładnie sprecyzować cel, dla którego decydujemy się na zakup akcesorium okiennego.

Następnym wziętym pod uwagę kryterium powinno być w którą stronę świata skierowane są okna pomieszczenia – w przypadku pokoju od południa warto wybrać rozwiązanie zapewniające większe zaciemnienie i lepszą izolację termiczną.

Jeśli w pomieszczeniu będą przebywać dzieci, to warto zwrócić uwagę na łatwość i możliwość czyszczenia akcesorium. Oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją.

W przypadku składania indywidualnych zamówień przy tak ogromnym wyborze rozwiązań, tworzyw, materiałów, wzorów i kolorów warto określić budżet – znajdziemy najlepsze wyjście.

Ile kosztuje zasłonięcie okna?

Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie ze względu na wybrany materiał i wymiary produktu. W przypadku okna o wymiarach szyby X x Y koszt plis zaczyna się od ABC zł.

Zalety zasłaniania okien

Dekoracyjny design – szeroki wybór wzorów i kolorów umożliwia stworzenie rozwiązania pasującego do wnętrza – pomieszczenie otrzymuje niepowtarzalny wygląd i dodatkową funkcjonalność.

Ochrona przeciwsłoneczna – poprzez odpowiedni wybór rozwiązania osiągamy albo efekt częściowej przezroczystości lub całkowitego zaciemnienia.

Prywatność i ochrona przed spojrzeniami – akcesoria okienne umożliwiają schowanie się przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz

Regulacja dopływu światła – ilość wpadającego światła można ustalić samym materiałem, decydując się na stopień jego przepuszczalności. Dodatkowo każde z rozwiązań ma możliwość ręcznego regulowania wpadającego do pomieszczenia światła.

Regulacja dopływu ciepła – odpowiedni wybór tworzywa lub materiału pozwala uzyskać dodatkowe korzyści w postaci izolacji termicznej. Akcesorium okienne w zależności od grubości i gęstości tkaniny może pełnić funkcje termoizolacyjne. Niektóre produkty tworzą się przy szybie rodzaj poduszki powietrznej, będącej izolatorem dla wpadającego do wnętrza gorąca lub zimna.

Produkt na wymiar – każdy produkt z naszej oferty jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Uwzględniamy milimetrowe różnice w na pierwszy rzut oka bliźniaczych oknach.

Gwarancja – ręczymy za jakość naszych produktów, dlatego dajemy gwarancję na sprzedawane i montowane przez nas akcesoria okienne.

Dlaczego warto zamówić akcesoria okienne w naszej firmie?

Realizujemy usługi kompleksowo – nie wymagamy od Klienta ciężkiej pracy, dostarczamy gotowe rozwiązania. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem sprzedawanych przez nas produktów okiennych. Każdy produkt jest objęty gwarancją.

Decydując się na złożenie zamówienia z naszej firmie otrzymują Państwo wykonany na specjalne zamówienie produkt, spersonalizowany według Państwa indywidualnych preferencji.

Wierzymy, że zadowolony z usługi Klient zawsze wraca po więcej. Zaufaj nam i przekonaj się, że warto.

Jak złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w celu przejrzenia katalogów produktowych. Czekamy na Państwa zapytania.

Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji mailowych (biuro@okmar.pl) i telefonicznych (602 350 501). Chętnie doradzimy Państwu w dobraniu produktu odpowiedniego do potrzeb – pod względem funkcjonalnym i estetycznym.