Rolety materiałowe uważane są za funkcjonalny element dekoracyjny. Stanowią ochronę przed nasłonecznianiem i nagrzewaniem pomieszczenia. Ogromny wybór tekstur, wzorów i kolorów pozwala dobrać odpowiednią roletę do każdego wnętrza.

Rolety pozwalają na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Każda roleta wykonywana jest na zamówienie u producenta zgodnie z preferencjami Klienta.

Cena rolet zależy od ich rodzaju, wybranego materiału (rodzaj tkaniny, stopień zaciemnienia, izolacja termiczna, powłoka odbijająca) oraz wielkości szyby, którą zasłoni roleta. Zamówienie kasety w kolorze innym niż biały lub brązowy zwiększa cenę rolety. Działamy kompleksowo – sprzedaż, montaż i serwis.

Zamów rolety materiałowe

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie wymiarów szyb, które mają zasłonić rolety – umożliwi to przygotowanie wyceny wstępnej.
Jakie są typy rolet?

Klasyczne rolety materiałowe to przede wszystkim rolety wolnowiszące i rolety w kasecie. Rolety wolnowiszące to najprostszy system, w którym tkanina jest przyklejana do poprzecznej ułożonej rurki aluminiowej. Są montowane do sufitu, ściany lub na ramie okna. Rolety w kasecie to wariant, w którym wałek z tkaniną jest estetycznie zabudowany w kasecie wyprodukowanej z PVC lub aluminium. Odznaczają się zdecydowanie większą estetyką oraz lepszą ochroną tkaniny przed zabrudzeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo również rolety plisowane (plisy), rolety dzień noc i rolety rzymskie.

Jak wybrać materiał?

Przy wyborze materiału należy zwrócić uwagę na jego kolor w różnym oświetleniu oraz parametry.

Na co zwrócić uwagę?

Podstawowe parametry materiałów to stopień zaciemniania i izolacji termicznej. Wybierając plisę należy wziąć pod uwagę stronę świata i stopień nasłonecznienia pomieszczenia.

Jakie są dostępne kolory profili kaset (obudowy rolety)?

Biały, brąz, antracyt, jasny dąb, dąb, złoty dąb, orzech, mahoń, dąb bagienny, wiśnia, winchester.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji usługi jest ustalany indywidualnie, zależnie od dostępności wybranego materiału – zazwyczaj zamyka się w 14 dniach roboczych.