Nasza firma zajmuje się świadczeniem wielu usług, a proces zamawiania każdej z nich różni się. Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły zamówienia i skorzystać z naszej oferty.

Na początku prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie (602 350 501), mailowo (biuro@okmar.pl) lub osobiście w naszej siedzibie (Piastów, Al. Tysiąclecia 22, od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-19:00 – inne godziny możliwe po umówieniu się).

Wycena wstępna

Każda usługa jest wstępnie wyceniana indywidualnie na podstawie określonych parametrów orientacyjnych. W przypadku prania dywanów i wykładzin będzie to ich długość i szerokość, w przypadku prania autotapicerki rodzaj samochodu, a dla akcesoriów okiennych takich jak plisy i rolety – zazwyczaj wymiary szyby. Wycena wstępna jest bezpłatna i nie zobowiązuje Klienta do realizacji zamówienia. Akceptacja wyceny wstępnej powoduje uruchomienie dalszego procesu realizacji zamówienia.

Pranie dywanów

W przypadku prania dywanów zapraszamy do naszej firmy z dywanami do wyczyszczenia od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-19:00 przy Al. Tysiąclecia 22 w Piastowie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług transportu dywanów, termin ustalamy indywidualnie. Całkowity czas wykonania usługi zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych.

Usługi wykonywane u Klienta i czyszczenie samochodów

W przypadku usług wykonywanych u Klienta oraz prania autotapicerki wspólnie umawiamy dogodny dla nas termin i wykonujemy usługę. W przypadku rezygnacji Klienta z wykonania usługi w chwili, gdy nasz zespół jest już na miejscu – Klient jest obciążany kosztami dojazdu w wysokości 100 zł.

Okna i akcesoria okienne

W przypadku zamówień dotyczących stolarki okiennej i akcesoriów okiennych, po akceptacji wyceny wstępnej umawiamy spotkanie z Klientem, podczas którego wybieramy z katalogów konkretne wzory i kolory oraz wykonujemy pomiary montażowe. Następnie spisujemy umowę i pobieramy zaliczkę – wysokość zaliczki ustalana jest indywidualnie dla zamówienia, zazwyczaj wynosi 40% jego wartości. Realizacja zamówienia zajmuje zazwyczaj 2-3 tygodnie. W przypadku okien drewnianych i aluminiowych termin realizacji może być dłuższy. Nasza firma zajmuje się również montażem oraz serwisem zakupionych u nas produktów. Po wykonaniu usługi podpisujemy protokół odbioru i przechodzimy do płatności końcowej w dogodnej dla Klienta formie – przelew bankowy lub płatność gotówką.

Więcej informacji

Szczegółowe opisy każdej z usług znajdują się w zakładce Oferta. Zapraszamy do kontaktu.