Dachowe rolety plisowane pozwalają na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia – można w nich niezależnie podnosić i opuszczać górny i dolny profil rolety. Umożliwia to decydowanie o części okna, które aktualnie chcemy zasłonić lub odsłonić. Każda plisa wykonywana jest na zamówienie u producenta zgodnie z preferencjami Klienta.

W plisach typu „plaster miodu” używa się dwóch tkanin przedzielonych wypełnioną powietrzem komorą. Dodanie powłoki aluminiowej zwiększa właściwości izolacyjne. „Plastry miodu” są rozwiązaniem energooszczędnym.

Cena plis zależy od ich rodzaju (klasyczne lub plaster miodu), wybranego materiału (rodzaj tkaniny, stopień zaciemnienia, izolacja termiczna, powłoka odbijająca) oraz wielkości szyby, którą zasłoni plisa. Zamówienie kasety w kolorze innym niż biały lub brązowy zwiększa cenę plisy. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem.

Zamów plisy dachowe

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie wymiarów szyb, które mają zasłonić plisy – umożliwi to przygotowanie wyceny wstępnej.
Jak wybrać materiał?

Przy wyborze materiału należy zwrócić uwagę na jego kolor w różnym oświetleniu oraz parametry.

Na co zwrócić uwagę?

Podstawowe parametry materiałów to stopień zaciemniania i izolacji termicznej. Wybierając plisę należy wziąć pod uwagę stronę świata i stopień nasłonecznienia pomieszczenia.

Czy warto zamówić plisy z dodatkową izolacją termiczną?

Dodatkowa izolacja związana jest z budową plisy, która w przekroju przypomina plaster miodu. Zimą ograniczają utratę ciepła, a latem chronią wnętrze przed nagrzewaniem, co prowadzi do oszczędności.

Jakie są dostępne kolory profili kaset (obudowy plisy)?

Biały, brąz, antracyt, krem, srebrny anodowany, sosna.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji usługi jest ustalany indywidualnie, zależnie od dostępności wybranego materiału – zazwyczaj zamyka się w 14 dniach roboczych.