Plisy okienne od lat cieszą się popularnością – są funkcjonalne, ponieważ zapewniają ochronę przed nasłonecznieniem i nagrzaniem pomieszczenia. Pełnią funkcję dekoracyjną nadając charakter wnętrzu.

Rolety plisowane pozwalają na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia – można w nich niezależnie podnosić i opuszczać górny i dolny profil rolety. Umożliwia to decydowanie o części okna, które aktualnie chcemy zasłonić lub odsłonić. Każda plisa wykonywana jest na zamówienie u producenta zgodnie z preferencjami Klienta.

Cena plis zależy od ich rodzaju (klasyczne lub podwójne), wybranego materiału (rodzaj tkaniny, stopień zaciemnienia, izolacja termiczna, powłoka odbijająca) oraz wielkości szyby, którą zasłoni plisa. Zamówienie kasety w kolorze innym niż biały lub brązowy zwiększa cenę plisy. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem.

Dowiedz się więcej i zamów plisy

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie wymiarów szyb, które mają zasłonić plisy – umożliwi to przygotowanie wyceny wstępnej.
Jak wybrać materiał?

Przy wyborze materiału należy zwrócić uwagę na jego kolor w różnym oświetleniu oraz parametry.

Na co zwrócić uwagę?

Podstawowe parametry materiałów to stopień zaciemniania i izolacji termicznej. Wybierając plisę należy wziąć pod uwagę stronę świata i stopień nasłonecznienia pomieszczenia.

Czym są plisy podwójne?

Plisy podwójne to po prostu dwie plisy montowane na jednym oknie – dolny profil górnej plisy jest górnym profilem dolnej plisy. Najczęściej w górnej części montowany jest dekoracyjny materiał przepuszczający światło, a w dolnej części materiał odbijający światło słoneczne i zaciemniający pomieszczenie.

Jakie są dostępne kolory profili kaset (obudowy plisy)?

Biały, brąz, antracyt, krem, szary, czarny, srebrny anodowany, szampański anodowany, złoty dąb, orzech, mahoń, dąb bagienny, sosna, winchester.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji usługi jest ustalany indywidualnie, zależnie od dostępności wybranego materiału – zazwyczaj zamyka się w 14 dniach roboczych.