Rolety dzień noc to połączenie walorów użytkowych i wysokiej estetyki. Dzięki specjalnemu systemowi w prosty sposób można wpuścić maksymalną możliwą ilość światła i rozjaśnić pomieszczenie, odciąć wnętrze od dopływu światła oraz zagwarantować sobie prywatność po zmierzchu lub ustawić umiarkowane oświetlenie pomieszczenia.

Każda roleta produkowana jest na zamówienie Klienta. Rolety dzień noc to jednak także nowoczesny design. Różnorodność tkanin i wariantów kolorystycznych pozwala z łatwością stworzyć produkty odpowiednie do salonu, pokoju dziecięcego lub jadalni.

Cena rolet zależy od ich rodzaju, wybranego materiału (rodzaj tkaniny, stopień zaciemnienia, izolacja termiczna, powłoka odbijająca) oraz wielkości szyby, którą zasłoni roleta.

Zamów rolety dzień noc

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie wymiarów szyb, które mają zasłonić rolety – umożliwi to przygotowanie wyceny wstępnej.
Skąd wzięła się nazwa?

Maksymalna funkcjonalność oraz komfort użytkowania zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę.

Czemu wybrać rolety dzień noc?

Rolety dzień noc pozwalają regulować ilość przepuszczanego światła i ciepła.

Jakie są typy rolet dzień noc?

Oferujemy systemy rolet w kasetkach, rolet MINI oraz rolet wolnowiszących, systemy rolet z prowadnicami oraz bez prowadnic. Dla stabilizacji przy oknach uchylnych proponujemy prowadzenie żyłkowe. Przy zamówieniu istnieje możliwość wyboru wersji belki dolnej do wyboru. Realizujemy montaż inwazyjny oraz montaż bezinwazyjny.

Jakie są dostępne kolory profili kaset (obudowy rolety)?

Biały, brąz, antracyt, jasny dąb, dąb, złoty dąb, orzech, mahoń, dąb bagienny, wiśnia, winchester.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji usługi jest ustalany indywidualnie, zależnie od dostępności wybranego materiału – zazwyczaj zamyka się w 14 dniach roboczych.