Rolety rzymskie są uznawane za najbardziej ekskluzywne rolety szczególnie montowane w celu dekoracji wnętrz. W tym przypadku tkanina zamocowana jest na mechanizmie sznurkowym lub koralikowym, a podczas podnoszenia jej stopniowo fałduje się. Fałdy (lub bufy w rolecie austriackiej) uchodzą za dodatkowy element dekoracyjny.

Współpracujemy z producentami rolet z całego kraju, dzięki czemu oferujemy szeroki wachlarz wzorów tkanin oraz niskie ceny.

Cena rolet rzymskich zależy od powierzchni, jaką chcemy zasłonić, wybranego materiału (rodzaj tkaniny, wzór dekoracyjny). Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem.

Zamów rolety rzymskie

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie wymiarów powierzchni, którą chcemy zasłonić – umożliwi to przygotowanie wyceny wstępnej.
Czy wszystkie rolety rzymskie wyglądają tak samo?

Nie. Oferujemy modele różniące się sposobem marszczenia i falowania materiału. Wybór tkaniny również zmienia charakter rolety – sprzedajemy rolety rzymskie zarówno z materiałów zasłonowych, jak i bardziej przejrzystych firanowych.

Jak sterowane są rolety rzymskie?

Większość klientów decyduje się na zakup rolet rzymskich ze sterowaniem mechanicznym. W ofercie mamy również rolety automatyczne. Na specjalne zamówienie możemy zaproponować rozwiązanie premium – rolety rzymskie ze sterowaniem elektrycznym.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji usługi jest ustalany indywidualnie, zależnie od dostępności wybranego materiału. Zamówienia są zwykle realizowane w ciągu 4-6 tygodni.