Rolety dachowe pozwalają na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Każda plisa wykonywana jest na zamówienie u producenta zgodnie z preferencjami Klienta.

W roletach dachowych z izolacją używa się dodatkowej warstwy, która zwiększa właściwości odbijające i właściwości izolacyjne. W ten sposób zamontowanie rolety dachowej staje się rozwiązaniem energooszczędnym.

Cena rolety zależy od jej rodzaju (klasyczne lub z izolacja), wybranego materiału (rodzaj tkaniny, stopień zaciemnienia, izolacja termiczna, powłoka odbijająca) oraz wielkości szyby, którą zasłoni roleta. Zamówienie kasety w kolorze innym niż biały lub brązowy zwiększa cenę rolety. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem.

Zamów rolety dachowe

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie wymiarów szyb, które mają zasłonić rolety – umożliwi to przygotowanie wyceny wstępnej.
Jak wybrać materiał?

Przy wyborze materiału należy zwrócić uwagę na jego kolor w różnym oświetleniu oraz parametry.

Na co zwrócić uwagę?

Podstawowe parametry materiałów to stopień zaciemniania i izolacji termicznej. Wybierając roletę należy wziąć pod uwagę stronę świata i stopień nasłonecznienia pomieszczenia.

Czy warto zamówić roletę z dodatkową izolacją termiczną?

Dodatkowa izolacja związana jest z pokryciem zewnętrznej strony rolety, które zimą ograniczają utratę ciepła, a latem chroni wnętrze przed nagrzewaniem, co prowadzi do oszczędności.

Jakie są dostępne kolory profili kaset (obudowy rolety)?

Biały, brąz, antracyt, krem, srebrny anodowany, sosna.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji usługi jest ustalany indywidualnie, zależnie od dostępności wybranego materiału – zazwyczaj zamyka się w 14 dniach roboczych.