Rozwój parku maszynowego

wpis w: modernizacja | 0

W celu podniesienia jakości wykonywanych usług czyszczenia dywanów oraz prowadzenia dokumentacji fotograficznej w lepszej jakości zakupiliśmy do naszej firmy nowy aparat fotograficzny. Dodatkowo wymieniliśmy szczotki do szorowarek tarczowych na nowy typ i zakupiliśmy nowe miarki laserowe, by jeszcze dokładniej przeprowadzać pomiary.

Nasz park maszynowy z każdym rokiem wzbogaca się o nowe urządzenia, dzięki czemu znajdujemy się w czołówce najlepiej przygotowanych firm z branży. Aktualnie dysponujemy profesjonalną trzepaczką mechaniczną i dedykowanym zestawem krat, dzięki czemu usuwamy brud nawet z głębokich warstw dywanów.

Regularnie serwisujemy nasze odkurzacze kolumnowe, odkurzacze kubełkowe oraz turboszczotki do sierści i włosów. Korzystamy z trzech typów szorowarek tarczowych i wymiennych szczotek. Wciąż szkolimy się w temacie nowych rozwiązań stosowanych w procesie odplamiania wstępnego i wykorzystywania ekstraktorów. Wykorzystujemy jedną z najskuteczniejszych wirówek dostępnych na rynku.

Do dyspozycji mamy 3 w pełni wyposażone suszarnie, w których pracują specjalne piece grzewcze, cztery typy osuszaczy oraz ozonatory.

Stale rozwijamy się, podnosząc jakość świadczonych usług.