Zajmujemy się praniem autotapicerki materiałowej i skórzanej. Usługa obejmuje czyszczenie podsufitki, kompletu siedzeń przednich i tylnych, boczków drzwiowych, podłogi, kokpitu, elementów plastikowych, obrysu drzwi i bagażnika.

Cena usługi zależna jest od rodzaju tapicerki (materiał, skóra), zakresu czyszczenia (pełne czyszczenie lub czyszczenie wybranych elementów) oraz od rozmiaru samochodu. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce cennik.

Całkowity czas wykonania usługi to maksymalnie 24h. Usługa wykonywana jest w naszej firmie, przy Al. Tysiąclecia 22 w Piastowie.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każda nasza usługa sprostała Państwa wymaganiom. Zachęcamy również do zapoznania się z oferowanym przez nas ozonowaniem pojazdów.

Zadaj pytanie lub zamów okna

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania. Oddzwonimy z odpowiedzią i ustalimy szczegóły.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie marki i modelu samochodu, rodzaju tapicerki oraz zakresu prania – ułatwi to wycenę i ustalenie terminu.
Okna PVC czy okna PCV?
Czyszczenie autotapicerki – zalety
Jak przygotować samochód do prania?