Zapewniamy szybką i skuteczną dezynfekcję i odkażanie pojazdów. Oferowany przez nas proces ozonowania działa wielokierunkowo i nie tylko zabija mikroorganizmy, ale zapobiega ich rozwojowi i namnażaniu się. Ozonowanie zabija wirusy, grzyby, drobnoustroje i roztocza. Pozbywa się również osłabiających naszą odporność alergenów i bakterii. Polecamy szczególnie dla alergików.

W przypadku samochodów osobowych i terenowych cena usługi wynosi 50 zł. W przypadku większych lub nietypowych pojazdów – cena do ustalenia. Dotyczy to przede wszystkim pojazdów dostawczych, vanów i busów.

Proces ozonowania i późniejszego przygotowania samochodu trwa 4 godziny. Zawsze dbamy o to, by oddać Klientowi pojazd gotowy do jazdy. Usługa wykonywana jest w naszej firmie, przy Al. Tysiąclecia 22 w Piastowie.

Zamów ozonowanie samochodu

Oddzwonimy z odpowiedzią i ustalimy wszystkie szczegóły.
Prosimy o podanie typu samochodu – ułatwi to ustalenie ceny i terminu.
Jak jeszcze zadbać o wnętrze pojazdu?

Zajmujemy się również praniem autotapicerki materiałowej i skórzanej. Usługa obejmuje czyszczenie podsufitki, kompletu siedzeń przednich i tylnych, boczków drzwiowych, podłogi, kokpitu, elementów plastikowych, obrysu drzwi i bagażnika. Realizujemy usługę kompleksowo – wnętrze samochodu jest przez nas odkurzane, prane na mokro i czyszczone z wykorzystaniem odpowiednich środków chemicznych oraz dokładnie suszone. Po wykonaniu usługi Klient odbiera samochód gotowy do jazdy.

Jak przygotować samochód do ozonowania?

Prosimy o wyjęcie z samochodu zbędnych produktów spożywczych, które często wożone są „awaryjnie” w bagażniku i schowkach drzwiowych.

Dlaczego warto wybrać ozonowanie samochodu w naszej firmie?

Od wielu lat zajmujemy się ozonowaniem. Różne rodzaje ozonatorów pozwalają nam dobrać najlepsze rozwiązanie do każdej wykonywanej usługi.