Wieloletnie doświadczenie w ozonowaniu i realizacji innych usług dla firm i instytucji sprawiły, że postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o ozonowanie biur, sal konferencyjnych i open space.

Ozonowanie korzystnie wpływa na warunki pracy, zarówno w przypadku pracy wspólnej w biurze, jak i pracy samodzielnej w ramach home office.

Termin realizacji usługi jest ustalany indywidualnie drogą telefoniczną lub mailową. Wynika to przede wszystkim ze względów logistycznych i bezpieczeństwa – podczas ozonowania z pomieszczeniu nie można przebywać. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zamów ozonowanie

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Prosimy o podanie wielkości i liczby pomieszczeń.
Jak przygotować biuro do ozonowania?

Podczas ozonowania w pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie ani zwierzęta, ponieważ ozon w dużym stężeniu jest toksyczny. Przed rozpoczęciem procesu ozonowania prosimy wynieść rośliny z pomieszczenia.

Od czego zależy cena ozonowania?

Cena ozonowania zależy przede wszystkim od wymiarów ozonowanego pomieszczenia. Na ich postawie dobieramy odpowiednią liczbę generatorów ozonu i czas ozonowania. W przypadku ozonowania kilku pomieszczeń przewidujemy zniżki.

Czy mogę otrzymać fakturę za ozonowanie?

Tak, wystawiamy faktury VAT.

Jakie są korzyści z ozonowania biura?

Zdrowie pracowników i czystość miejsca pracy. Nawet niewielkie ilości kurzu i roztoczy może wywoływać katar, łzawienie oczu i kichanie, co skutecznie utrudnia pracę. Pozbycie się z pomieszczenia wirusów, bakterii, drobnoustrojów i innych dobrze wpływa na naszą odporność i poprawia samopoczucie.