Moskitiery nazywane są potocznie siatkami do okien. Stanowią barierę dla komarów, much, pająków i kleszczy. Możliwość całorocznego otwierania okien i wietrzenia pomieszczeń korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i odporność.

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem moskitier okiennych i drzwiowych. Oferujemy moskitiery stałe okienne oraz balkonowe drzwiowe i przesuwne.

Dysponujemy siatkami w kolorze szarym i czarnym. Oprócz standardowych białych i brązowych ramek okiennych możemy zamówić ramki w kolorach takich jak antracyt czy kolory drewnopodobne.

Współpracujemy z producentami moskitier z całego kraju. Każda moskitiera wykonywana jest na zamówienie wedle wytycznych Klienta. Termin realizacji zamówienia to zazwyczaj około 14 dni roboczych.

Zadaj pytanie i zamów moskitierę

Podanie numeru telefonu oznacza zgodę na kontakt telefoniczny w sprawie zapytania – oddzwonimy z odpowiedzią.
Wycena wstępna jest bezpłatna. Prosimy o podanie orientacyjnego wymiaru moskitiery, koloru siatki i koloru ramki. Wysłanie wiadomości z zapytaniem nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia.
Zalety moskitier

Siatki okienne zapewniają możliwość całorocznego wietrzenia mieszkania bez obaw o nieproszonych gości. Stawiamy na nieinwazyjny sposób montażu, który nie wpływa na gwarancję okien. Moskitiery są prawie niewidoczne i nie wpływają na ilość światła wpadającą przez okno. Nie musimy już martwić się wieczornym polowaniem na komary.

Od czego zależy cena moskitiery?

Cena moskitiery zależy przede wszystkim od wymiarów skrzydła okiennego. Na koszt całkowity wpływają również wybrane kolor ramki oraz typ i kolor siatki.

Jakie są dostępne kolory ramek moskitier?

Biały, brąz, antracyt, złoty dąb, mahoń, orzech, winchester.

Jakie są dostępne typy siatek w moskitierach?

Siatki standardowe, siatki wzmocnione PVC, siatki przeciwpyłowe, siatki nierdzewne.

Jakie są dostępne kolory siatek w moskitierach?

siatki standardowe – czarny i szary
siatki wzmocnione PVC – czarny i szary,
siatki przeciwpyłowe – czarny
siatki ze stali nierdzewnej – stalowy