Firma powstała w roku 1988. Od początku swojej działalności cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów. Podstawą naszych sukcesów były i nadal są: wysoka jakość usług, terminowość i elastyczność. Nasze usługi świadczyliśmy zarówno dużym firmom i instytucjom, takim jak „LOT”, Urzędy Miejskie i Starostwa Powiatowe, jak również klientom prywatnym, włącznie ze znanymi i lubianymi aktorami.

Realizujemy usługi kompleksowo – nie wymagamy od Ciebie ciężkiej pracy, dostarczamy Ci gotowe rozwiązania. Zadowolony z usługi Klient zawsze wraca. Zaufaj nam i przekonaj się, ze Cię nie rozczarujemy.

Pralnia – zakład usług porządkowych

W pierwszych latach swojej działalności Firma zajmowała się tylko świadczeniem usług porządkowych, opierających się głównie na praniu dywanów, wykładzin, obić tapicerskich i samochodowych. Usługi najczęściej były wykonywane u Klientów, lecz po rozbudowaniu parku maszynowego i zmianie technologii prania, czyszczenie wykonujemy w naszej Firmie.

Nasz Zespół podejmuje walkę z plamami, na których inni postawiliby krzyżyk.

Stolarka okienna i akcesoria

Po kilku latach owocnej działalności na rynku, naszą ofertę rozszerzyliśmy o sprzedaż i montaż stolarki okiennej, a także akcesoriów okiennych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się takie akcesoria okienne jak plisy, rolety i moskitiery. Każdego roku rozpoczynająca się wiosna jest okazją dla wielu klientów do zakupu moskitier, które chronią przed uporczywymi, budzącymi się do życia owadami a także rolet dachowych, odbijających coraz silniejsze promienie słoneczne.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty okienne są objęte gwarancją, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich serwisowanie.

Ozonowanie

Od prawie 10 lat zajmujemy się ozonowaniem. Dysponujemy kilkoma różnymi generatorami ozonu, dzięki czemu dobieramy najlepsze rozwiązanie do zamówienia każdego Klienta. Ozonujemy pomieszczenia mieszkalne, biura i pojazdy.

Z każdym dniem zmieniamy się dla Was. Właśnie dla Ciebie rozszerzamy zakres naszych usług.